Вие имате прво да ја знаете вистината

Дали славната манекенка Џиџи Хадид случајно откри што носи Ријана во нејзината утроба !?

Познатата манекенка Џиџи Хадид се извини за збунетоста предизвикана од нејзиниот коментар под последната фотографија на Ријана на нејзиниот Инстаграм профил. 

Откако 33-годишната пејачка го покажа трудничкиот стомак, манекенката под фотографијата остави коментар на кој пишуваше: Три ангели.

Следбениците на популарната пејачка ги започна гласините дека таа очекува на свет да донесе близнаци.

Три дена подоцна, Џиџи мораше да разјасни дека мислела на бебето, Ријана и нејзиниот емотивен партнер пејачот Ашап Роки.

Веста за оваа конфузија штотуку стигна до мене, напиша таа под првиот нејзин коментар.

Тие две досега соработуваа неколку пати, а се чини дека во меѓувреме станаа добри пријателки.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!