Вие имате прво да ја знаете вистината

Софија Вергара позираше во костим за капење, следбениците беа воодушевени (фото)

Софија Вергара на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии во костим за капење и ги воодушеви своите следбеници.

„Потсетување на Мајами“, напиша таа, откривајќи дека фотографијата всушност датира од времето кога таа работела како модел во Мајами.

Нејзините придружници веднаш и испратија бројни комплименти.

„Господ очигледно има фаворити“, „Леле, дали си воопшто вистинска?“, „Убава“, следеа низа ласкави коментари.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!