Вие имате прво да ја знаете вистината

Скандалозно издание на поп дивата Ријана! Вака ниту Ким Кардашијан не се облекуваше додека беше бремена! (фото)

Минатата недела таа објави дека е бремена, а оттогаш Ријана е тема број еден низ светските медиуми. Таа го очекува своето прво дете со својот избраник, раперот АСАП Роки. Дека ќе стане мајка потврди со серија фотографии на кои стомакот и е во преден план.

Иако веќе е во поодмината бременост, таа не се откажува од провокативните комбинации, но овој пат отиде чекор подалеку.

Имено, пејачката се појави во издание кое предизвика бурни реакции во јавноста. Во хеланки, отворена блуза и високи потпетици, се прошетала низ градот, а сето тоа го забележале папараците. Фотографиите го обиколија светот со брзина на светлината, а реакциите беа главно негативни за нејзиниот провокативен изглед.

Многумина го осудија потегот на поп дивата, но се чини дека таа воопшто не се грижи за негативните коментари. 

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!