Вие имате прво да ја знаете вистината

Ивана Нол покажа со што располага

Инстаграмот на Ивана Нол е полн со разголени фотографии.

Најубавата хрватска навивачка има 500.000 следбеници на социјалните мрежи, кои речиси секој ден го почестува со секси слики.

Ивана често патува на егзотични дестинации, моментално е во Лос Анџелес, каде што ужива според она што може да се заклучи од нејзините објави.

Имено, Нол позираше во розов костим кој ја следи линијата на нејзиното тело, покажувајќи ги стомачните и долгите витки нозе.

Таа предизвика лавина коментари, доби безброј комплименти на сметка на својот изглед.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!