Вие имате прво да ја знаете вистината

Оваа млада девојка не ја интересираат момчиња кој што не се богати и немаат угледен статус! Погледнете како изгледа оваа лепотица кој нема влакна на јазикот (фото)

Манекенка, инфлуенсерка и диџејка, три во едно, која е Шантел Џефрис ? Неодамна оваа млада убавица беше уловена од папараците на плажа во Мајами, а атрактивната 29-годишна девојка уживаше во сонцето, водата и пиењето коктели со пријателката. Секако, Шантел потрошила и многу време правејќи совршени селфи фотографии за нејзините социјални мрежи, а го привлекла и вниманието на сите минувачи.

Популарната инфлуенсерка ги заведе сите околу себе во минијатурно зелено бикини, истакнувајќи ги нејзините бујни гради за кои одамна призна дека се пластични и рамниот стомак и истакнатите стомачни мускули.

Шантел ја надополни својата комбинација со тренди зелени очила за сонце и шарен ѓердан со различни монистри, а нејзината бујна, кадрава коса лежерно ѝ опаѓала.

Инаку, манекенката на социјалната мрежа Инстаграм ја следат 4,7 милиони луѓе, па не е ни чудо што цело време на плажа се трудела да направи совршена фотографија за оваа социјална мрежа.

Оваа лепотица е позната по излегувањето со богати, познати и влијателни мажи, а самата отворено призна дека не ни помислува да се забавува со момци без статус. 

Таа почнала да заведува богати мажи уште пред полнолетството, па пред 2013 година успеала да биде со врска со Џастин Комбс, син на Паф Диди, раперот Лил Твист и американскиот фудбалер Дишон Џексон.

Но, аферата која навистина ја прослави и ја направи светски позната е онаа нејзина врска со познатиот пејач Џастин Бибер.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!