Вие имате прво да ја знаете вистината

Катарина Живковиќ покажа завидна фигура

Пејачката Катарина Живковиќ плени со својата убавина, а познато е дека преферира природен изглед.

Во една прилика изјавила дека е апсурдно да оди на естетски зафати и дека не сака да менува ништо на себе. Таа сега објави фотографија на социјалните мрежи која очигледно ја оправдува нејзината изјава.

Таа позираше во сатенски фустан, кој одлично прилега на силуетата на нејзиното тело. Таа покажа витка линија, а следбениците беа воодушевени од нејзиниот изглед и стајлинг, што можеше да се заклучи од коментарите под објавата.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!