Вие имате прво да ја знаете вистината

Секси издание на Ана Кораќ! Стегната во црвен латекс, предизвика колапс на бензинска пумпа (Видео)

Екипата на емисијата „Папарацо Лов“ во елитна населба во Белград ја чекаше поранешната задругарка Ана Кораќ, која се појави во својот скап автомобил кој и го подари нејзиното момче.

И Ана застанала на блиската бензинска пумпа да купи нешто, а откако излегла од луксузната машина ја покажала својата комбинација на облека која ги оставила без здив сите присутни.

Ана беше облечена во црвен костим од латекс, па јасно се гледаа нејзините бујни облини.

Подоцна Ана се врати во својот автомобил откако првин се фотографираше за Инстаграм, но пред тоа уште еднаш ги почести сите присутни со својот извајан задник кој го одзема здивот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!