Вие имате прво да ја знаете вистината

Џенифер Лопез призна дека не се надевала дека ќе ја обнови романсата со Бен Афлек

Џенифер Лопез се појави во шоуто на Елен Деџенерис за да го промовира својот нов филм „Marry Me“ и да зборува за нејзината врска со Афлек.

Водителката праша дали некогаш замислила дека вака ќе заврши една љубовна приказна од раните 2000-ти.

“Мислам дека никој не беше поизненаден од нас. Не, никогаш не можеше да замислам дека вакво нешто може да се случи. “, рече Џенифер.

„Се чувствувам многу среќна и горда што сум со него. Убаво е што добивме втора шанса“, додаде Џенифер.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!