Вие имате прво да ја знаете вистината

Жешко снимање на плажа: Босанската манекенка ги полуде обожавателите на Инстаграм (фото)

Го привлекувам вниманието, напиша Чолиќ во описот на фотографијата.

Босанско-американскиот модел Мелани Чолиќ деновиве работи со полно работно време.

Таа неодамна објави бомбастичен сет фотографии од плажа кои ги оставија без здив нејзините придружници.

Го привлекувам вниманието – напиша Чолиќ во описот на фотографијата.

Инаку, Мелани е родена во Америка, но нејзините родители прво побегнале во Германија, а потоа во Америка. Нејзината мајка е од Сараево, а татко и од Босанска Крупа. Зад неа се бројни рекламни кампањи, а една од најважните во досегашната кариера беше онаа за познатиот бренд „Версаче“.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!