Вие имате прво да ја знаете вистината

БИЗАРНА ОБЈАВА НА МЕГАН ФОКС: „НАПРАВИВ ДУПКА ВО КОМБИНЕЗОНОТ ЗА ДА МОЖАМ ДА ИМАМ СЕКС СО МОЈОТ ВЕРЕНИК!“

Свршениците Меган Фокс и Машин Ган Кели продолжуваат да ја шокираат јавноста со своето бизарно однесување.

Меган сега сподели фотографија од нејзините пораки меѓу неа и стилистката Мејв Рајли на нејзиниот Инстаграм.

Меган ја прашала стилистката дали синиот комбинезон што го носи е скап затоа што таа и раперот отсеколе дупка кај меѓуножјето за да можат да имаат односи.

„Те мразам“, се пошегува стилистката како одговор, додавајќи дека ќе го поправи тоа.

Многумина беа згрозени од однесувањето на актерката и нејзиниот вереник.

„Некои работи треба да останат приватни“, „Овие две се толку патетични“, „Не можам да верувам колку ја сакав и колку не можам да ја поднесам сега“, „Им треба стручна помош“, се само некои од реакциите на гореспоменатите пораки.

Инаку, Машин Ган Кели ги поттикна гласините дека Меган е бремена со неговиот настап на Билборд музичките награди во Лас Вегас каде ја посвети песната на својата свршеница и нивното „неродено дете“.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!