Вие имате прво да ја знаете вистината

СТАЈЛИНГОТ НА КАРЛЕУША ОД 3.800 ЕВРА ГИ РАСПАМЕТИ СИТЕ! МНОГУ ЖЕНИ БИ Ѝ ПОЗАВИДЕЛЕ НА ОВА ПАРЧЕ!

Пејачката Јелена Карлеуша е позната по тоа што не штеди пари кога се во прашање гардероба, чанти, чевли и разни други додатоци.

Таа привлекува големо внимание со секоја нова објава на Инстаграм. Имено, Јелена е фотографирана во долго здолниште со голем шлиц и врвна маичка, која ги покрива само нејзините гради, додека на главата носи очила „Шанел“ кои Карл Лагерфелд ги дизајнираше за оваа модна куќа во 1994 година.

Јелена Карлеуша

Може да се најдат само во препродажба, но и тогаш чинат премногу – дури 2.640 евра.

Јелена објави видео на кое ја гледаме во црно-бела комбинација на скалите од семејната вила на Дедиње како држи златна чанта „Версаче медуза“, која била поевтина од очилата – „само“ 1.145 евра!

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!