Вие имате прво да ја знаете вистината

Моќен Србин ја унакази Јована Јеремиќ! Сите во неверување, ова влева страв во коските!

Водителката Јована Јеремиќ неодамна му се закани на каскадерот и учесник во реално шоу, Урош Ќертиќ, со тужба поради низата навреди кои и ги нанел.

Сепак, се чини дека Ќертиќ не обрнува многу внимание на заканите на водителката, па продолжи да ги коментира нејзините изјави.

Јована Јеремиќ

Овој пат ја испрозива околу изјавата за „љубовните врски на работа“, за која Јована Јеремиќ зборуваше во една емисија.

Таа на водителот му рече дека „нема љубовни врски на работа, бидејќи каде што работи, таму не е*е“.

Урош по тој повод напиша:

„Според мое мислење, ова е физички, ментален и морален изрод. Пример за сите жени како не треба да изгледаат, да се облекуваат и што е најважно да се однесуваат и изразуваат. Секакви изроди стигнуваат до позицијата водител, но ова е најголемиот срам досега. Фуј!“, напиша тој во својата Инстаграм приказна.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!