Вие имате прво да ја знаете вистината

Поранешната девојка на Нејмар си ја отвори душата: “Ух, многу ме болеше. Се обидов да имам анален секс, но за малку ќе се онесвестев, па бев принудена да повикам итна помош!“

Познатата бразилска манекенка и ТВ водителка, која е и поранешна девојка на Нејмар, Никол Балс, гостуваше во подкастот „Papagaio fala“ на Серхио Маландро и Ренато Рабел, каде отворено зборуваше за аналниот секс.

Таа јасно стави до знаење дека „не била многу добра во тоа“, бидејќи немала многу искуство, па при нејзиниот прв и единствен обид „не оставила добар впечаток“.

Ух, многу ме болеше. Се обидов, но за малку ќе се онесвестев, па бев принудена да повикам итна помош. Тоа не е за мене, навистина не е“, искрено изјавила 36-годишната убавица.

Во текот на разговорот таа се присети и на кратки романси со познатиот фудбалер Нејмар

Беше многу убав и навистина убаво мирисаше. Признавам дека на крајот водев малку љубов со него“, изјави Балс и додаде дека со Бразилецот нема ништо повеќе од тоа.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!