Вие имате прво да ја знаете вистината

НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ – Светлана Цеца Ражнатовиќ целосно го промени својот изглед: Пејачката повеќе не е црна, погледнете ја промената (фото)

Заштитен знак на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е нејзината долга црна коса. Сепак, пејачката покажа дека не се плаши од промени, па поради тоа реши да ја бојадиса косата и сега изгледа сосема поинаку. 

Ражнатовиќ сподели видео на социјалната мрежа Инстаграм од фризерски салон на кое се гледа драстична промена. 

Ќе бидам русокоса“, напиша таа во описот на видеото на кое се гледа бојата која штотуку е нанесена на главата, а каков ќе биде резултатот на крајот останува да видиме.

Светлана Цеца Ражнатовиќ

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!