Вие имате прво да ја знаете вистината

Девојката на најбогатиот човек само што не пукнала од ботокс (фото)

Одамна е јасно дека парите не значат стил, особено кога се работи за Лорен Санчез (девојката и поранешна љубовница на еден од најбогатите луѓе на светот, Џеф Безос).

Фаталната жена во неколку наврати покажа дека е сè само дека нема стил, иако рака на срце во неколку наврати успеа да “боцне“ издание кое на неколку пати не беше толку оцрнето од модните критичари. Таа главно се води според паролата – дека сè мора да биде на повелете и што се вели на послужавник.

Така, силиконските гради се секогаш во преден план или, ако носи кратко, тоа ќе биде должина на фустан или здолниште како да оди на плажа, а не во елегантен ресторан за кој е потребен дрес код. Но, кога Безос ти е дечко, тогаш се претпоставува дека можеш да правиш како сакаш, што нема да те спаси од прозивањето на интернет.

Првото нешто што го гледате се огромните силиконски гради, а како што забележале некои корисници, таа толку многу го вовлекла стомакот што добил неприроден изглед.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!