Вие имате прво да ја знаете вистината

Хајди Клум никогаш не била пожешка

Хајди Клум е позната по својот беспрекорен изглед кој не престанува да воодушевува.Во 2019 година се омажи за 16 години помладиот сопруг, има четири деца и е исклучително активна на социјалните мрежи каде не престанува да провоцира со своите фотографии.

Познатата германска манекенка, 48-годишната Хајди Клум нема проблем да ја покаже голотијата на социјалните мрежи, а во својата најнова објава Хајди на Инстаграм сподели видео кое трае неколку секунди, но е многу провокативно. Имено, Хејди била снимена на лежалка под палми, а била облечена во портокалово-розово бикини. Во видеото манекенката седи со раширени нозе и се протега наназад за да не и се гледа лицето.

– Понеделник – е се што напиша Клум со видеото. Помеѓу раширените нозе го ставила мобилниот телефон со кој снимала, па во преден план и бил долниот дел од бикини, кој едвај го покривал „критичниот дел“. Иако релативно често објавува свои разголени фотографии, таа неодамна на социјалната мрежа сподели фотографија од нејзиниот сопруг Том Каулиќ (31) како се сонча на шезлонга целосно гола, со мала крпа во пределот на меѓуножјето.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!