Вие имате прво да ја знаете вистината

БАРЕЛ НАФТА 94 ДОЛАРИ! Биткоинот утрово во минус

Цената на барел нафта падна многу под 100 долари. Цената го достигна нивото од 100 долари пред една недела. Утрово на лондонскиот пазар барелот се тргува по 94 долари.

Биткоин Вредноста на биткоинот од утрово е во минус. Биткоинот денес вреди 23.176 долари, што е за околу 1 отсто помалку од вчера. Етереум и Солана растат.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!