Вие имате прво да ја знаете вистината

ВО ТОПЛЕС на јахта: КАРЛЕУША во попровокативно издание од кога било досега

Јелена Карлеуша летото го поминува работејќи на црногорското приморје. За време на паузата од настапот, пејачката се опушта и ужива во морските привлечности. Така беше вчера во Будва. Карлеуша реши да се опушти на пловило на јахта, каде се сликаше и ги полуде своите следбеници на социјалните мрежи. Јелена позираше на палубата во танга, но и без топ! Таа се намести и се фотографираше од сите агли, а потоа стана, седна на работ и само со едната рака ги покри голите гради.

„Па заспиваш после ова“, „Ох човеку“, „Божица“, „Рибетина“, се само некои од коментарите.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!