Вие имате прво да ја знаете вистината

(ФОТО) САНДРА АФРИКА НА ЈАХТА ВО СЕКОГАШ ПОМАЛО БИКИНИ Еве како таа ужива во Црна Гора: Коментарите се слеваат

Пејачката Сандра Африка веќе некое време ужива на црногорското приморје, а се наоѓа на приватна јахта.

Сандра редовно им известува на своите следбеници за своите гостувања, како и за времето кое го поминува уживајќи во пловењето по Јадранското Море, а сега ги почести со фотографии во бикини.

Сандра важи за една од најжешките пејачки на сцената, а сега покажа и зошто! Минијатурното бикини ја истакна нејзината фигура, додека белата боја го истакна исончаниот тен на пејачката.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!