Вие имате прво да ја знаете вистината

Се појавина нови необјавени снимки на Кејт Мидлтон! Пред бракот со Вилијам сакала малку да се напие: Вака изгледа кога војвотката ќе се опушти (фото/видео)

Принцот Вилијам и Кејт, војводката од Кембриџ, кои со години привлекуваат внимание со својата сталоженост и скромниот изглед, станаа вирален хит откако се појавија нивните стари фотографии од и по излегувањето во клубот.

Војводата и војвотката од Кембриџ се запознале на Универзитетот во Сент Ендрјус во 2001 година, а накратко се забавувале во 2000-тите пред да раскинат, подоцна да се смират и да се венчаат во 2010 година.

Сепак, пред венчавката сакале да излегуваат и да се забавуваат, а еден обожавател на TikTok, кој редовно објавува “кралска содржина” на својот профил, сподели видео во кое има фотографии од младиот Вилијам и Кејт како танцуваат.

@danideeeee1 party hard 😅 like normal young people 😊 #katemiddleton #princewilliam #duchessofcambridge #dukeofcambridge #royalfamily #fyp #royal #party ♬ Hard Times – Paramore

Објавени се слики со натпис “Се забавуваат како секој нормален свет”, а секако видеото е прегледано повеќе од четири милиони пати. Многу од сликите на Вилијам и Кејт прикажани во виралното видео се направени во раните 2000-ти пред парот да се венча во 2011 година, а како изгледаше погледнете во галеријата.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!