Вие имате прво да ја знаете вистината

Сопругата на српски фудбалер фотографирана без ништо на себе на плажа: Морала да ги исклучи коментарите – Италијаните гледаат и викаат “Мама миа” (фото/видео)

Предизвика земјотрес.

Убавата сопруга на фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ, манекенката Јована Ѓорѓевиќ, важи за една од најубавите Србинки. Таа е активна на социјалните мрежи, а нејзините фотографии често се многу предизвикувачки. Сепак, една од нив се издвојува со која отиде чекор понатаму…

Имено, Јована сподели слика на која се сонча потполно гола, а интимните делови од телото ги покри со капа. Фотографијата веднаш доби голем број лајкови, а за да избегне непримерни и груби коментари од следбениците, манекенката забранила коментирање на објавата.

Инаку, Јована Ѓорѓевиќ порано се презиваше Швоња, а беше позната како манекенка со проблематично однесување. Таа денес е во брак со фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ и со него ги има ќерката Ноел и синот Леон.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!