Вие имате прво да ја знаете вистината

ДУШКО ТОШИЌ КОНЕЧНО ЈА ПОКАЖА КАТАРИНА: Згодна е, ТАА Е НЕГОВАТА НАЈГОЛЕМА ПОДДРШКА ПО РАЗВОДОТ!

Сестрата на Душко Тошиќ му е голема поддршка за време на разводот.

Не е тајна дека сестрата на Душко Тошиќ се нашла во незавидна положба откако дознала дека фудбалерот се разведува од Јелена Карлеуша.

Катарина Тошиќ го обожава својот брат и целосно ја разбира неговата потреба да продолжи сам. Од друга страна, многу е блиска со Јелена и се сочувствува со нејзината болка.

Сестрата на Душко Тошиќ му е најголемата поддршка за време на разводот и секако неговото рамо за плачење и единствената личност на која може да се довери.

Иако не живее во Белград, во последно време е сè почест гостин на спортистот, а бидејќи е лето и нема училишни обврски, може да помине повеќе време со нејзините миленички Ања, Ника и Атина. Душко сака кога доаѓа неговата сестра. Тие се секогаш заедно, а неговите деца не пропуштаат момент да поминат скапоцени моменти со тетка си.

Дека Душко е најдобриот татко, па дури и вујко, сведочи и фотографијата која се појави на „Инстаграм“ профилот на спортистот, а во кадар освен него се и неговите три принцези Атина, Ника и Ања, за кои тој е во состојба да направи сè. Фудбалерот ги одвел девојките да се дружат низ градот, а на сликата се гледа дека тие многу се забавувале.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!