Вие имате прво да ја знаете вистината

Милица Павловиќ направи драстична промена: Новата фризура изгледа толку моќно што ги „брише годините“

Милица Павловиќ неодамна го промени својот имиџ и ја обои косата во руса. Милица се одлучи на ваква промена поради нејзиниот албум кој неодамна го објави.

Милица овојпат се одлучи за уште една промена, па драстично ја скрати косата. Сега таа има популарна ,,bob” фризура. Со овој потег атрактивната пејачка покажа дека нема проблем со промените, и дека сака да експериментира кога е во прашање косата.

Фризерите им ја препорачуваат оваа моќна фризура на многу дами, бидејќи таа „брише години“.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!