Вие имате прво да ја знаете вистината

НАЕДНАШ ОСЛАБЕ: Драган Бјелогрлиќ се исцрпил од работата на новиот филм

Драган Бјелогрлиќ кога работи се посветува целосно на својата работа и често не внимава на исхраната и здравјето во тој период.

Актерот, продуцентот и режисерот важи за уметник кој дава сè од себе кога работи на нов проект. Така е и сега додека го снима филмот „Lanćana reakcija“ кој толку го исцрпи што го смени личниот опис. Што се случи со популарниот актер?

Драган Бјелогрлиќ моментално снима драма на Корзика. Работењето на овој проект е толку исцрпувачко за Бјелогрлиќ што видно ослабе. Tоа го покажува и фотографијата на неговиот Инстаграм профил, која е снимена на северот на медитеранскиот брег.

На оваа фотографија популарниот Бјелогрлиќ додаде: – ,,Уште малку” – признавајќи дека му остануваат уште неколку дена до крајот на снимањето, и тоа многу пред заслужениот одмор.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!