Вие имате прво да ја знаете вистината

НБА ШАМПИОН ВО ВРСКА СО ТРАНСРОДОВА АКТЕРКА? Беше зет на Кардашијан, едвај се разбуди од кома – сега е вљубен во неа?! (ФОТО)

Поранешниот НБА кошаркар Ламар Одом, судејќи според коментарите на Интернет, е во врска со трансродовата актерка Даниела Алексис.

На повидок е нова љубовна сага! Поранешниот кошаркар Ламар Одом е „фатен“ во автомобил со австралиската актерка, трансродовата Даниела Алексис! Засега нема многу детали за нивната врска, но многумина шпекулираат дека двократниот шампион со Лејкерси се впуштил во нова романтична авантура.

Човек кој има речиси 15 години НБА кариера и бурно минато што се однесува до приватниот живот, според многумина, сега е во врска со трансродова актерка!

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!