Вие имате прво да ја знаете вистината

САМО ВО ТАНГА: Ксенија Шојгу се сонча топлес на брегот на Црното Море, вака изгледа помладата ќерка на рускиот министер за одбрана (фото)

На социјалните мрежи се појавија топлес фотографии од ќерката на рускиот министер за одбрана Сергеј Шојгу, Ксенија.

На фотографиите се гледа како Ксенија се сонча на плажата на Црното Море само во црни танга и топлес, а за нога го држи лицето кое ја фотографира.

Фотографиите се појавија само две недели откако Ксенија беше домаќин на рускиот претседател Владимир Путин и нејзиниот татко за време на посетата на Санкт Петербург.

Рускиот министер Сергеј Шојгу е во брак со Ирина Шојгу, а заедно имаат две ќерки Ксенија и Јулија.

Ксенија дипломирала на Економскиот факултет и, според странските медиуми, моментално работи во Гаспромбанка.

Јулија, нејзината постара сестра, дипломирала на Факултетот за психологија на Московскиот државен универзитет и моментално го води Центарот за итна психолошка помош на Министерството за вонредни ситуации на Русија.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!