Вие имате прво да ја знаете вистината

ЗА ПЕНТАУС ВО РУМА ПЛАТИЛА 150.000 ЕВРА! Станија сега купува ЛУКСУЗЕН СТАН во Белград на вода, а се зависи од ОВА!

Старлетата и реалити ѕвезда Станија Добројевиќ со години работи во Америка, а како што тврди изворот, плејбој зајачицата планира да потроши добар дел од заштедата на недвижен имот.

Освен станот што го купила и го уредила во Рума, сака и во Белград на вода. Ако и недостигаат пари, ќе остане уште малку во Задруга 6 и проблемот е решен.

Секогаш беше многу паметна и внимателна, не се потпираше на никого, сама ги заработуваше парите и како образована жена размислува како да ги зголеми. Веќе добила понуда да биде извесен период во новата сезона на реалното шоу, а ќе ја прифати пред се поради плановите што ги има – вели извор близок до Станија.

Таа е врзана со договори за Америка, но ако таму се разбуди економската криза, можеби Станија ќе го продолжи престојот во Србија. Тој веќе има некои идеи за работата во Белград, но чека да види што ќе се случи. Ситуацијата во светот е многу неизвесна, а тоа ќе влијае на нејзината конечна одлука – заклучува изворот за Свет, а пренесуваат медиумите во Србија.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!