Вие имате прво да ја знаете вистината

Десна, лева, десна: Погледнете го грозоморниот нокаут пред ноќен клуб (ВИДЕО)

Надзорните камери снимија брутален нокаут пред ноќен клуб!

На видеото се гледа како млад човек се обидува да влезе во ноќен клуб, но обезбедувањето не му дозволува.

Младиот човек станувал сè поагресивен, а според информациите од социјалните мрежи се заканувал и со нож.

Тоа не му помогна премногу бидејќи следеше молскавична реакција и спектакуларен нокаут.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!