Вие имате прво да ја знаете вистината

НЕКОГАШ НАЈУБАВА СРПСКА ВОДИТЕЛКА, ДЕНЕШНА СОПРУГА НА МИЛИОНЕР! Од сопругот добила накит од 36.000 евра, живее живот како од бајките! ФОТО

Бранка Невистиќ Грујиќ и денес е вистинска убавица, одамна се повлече од јавноста, а ужива во хармоничен брак со бизнисмен милионер кој ја третира како кралица.

Поранешната водителка Бранка Невистиќ, која важеше за една од најубавите ТВ лица, од 2014 година живее сосема поинаков живот. Таа се повлече од очите на јавноста откако се омажи за бизнисменот Бранислав Грујиќ и денес може да се пофали со живот како од бајките и со фактот дека е една од најбогатите Србинки.

Сопругот на Бранка е претседател на градежна компанија од Женева, која работи и во Србија, Русија, Швајцарија, Италија и Белгија. Живеат во елитна белградска населба, а во слободно време посетуваат луксузни дестинации.

Бранка и денес е вистинска убавица, а благодарение на сопругот кој ја третира како кралица, може да се пофали со мирен и луксузен живот за кој сонуваат многу жени. Во една прилика, како што објавија медиумите, сопругот и подарил накит вреден 36.000 евра.

Бранка своевремено беше со поранешниот кошаркар Момчило Лаврниќ, со кој го доби синот Лука, кој од 2010 година е во брак со пејачката Ана Станиќ.

Погледнете како изгледа денес:

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!