Вие имате прво да ја знаете вистината

ЗНАЕТЕ ЛИ ДЕКА КАРЛЕУША ИМА ДВА БРАТА? НИКОГАШ НЕ СТЕ ГИ ВИДЕЛЕ, КОНЕЧНО ОТКРИЕНО НА ОВАА ФОТОГРАФИЈА

Кога Јелена Карлеуша имала 13 години, нејзиниот татко го добил првиот син Иван, а десет години подоцна вториот син Никола.
Дивна и Драган Карлеуша се запознале и се венчале во 1977 година, а веќе следната година ја добиле ќерката Јелена. Во тоа време Дивна била студентка на Правниот факултет, а Драган криминален инспектор.

За жал, бракот не траеше. По некое време секој тргнал по својот пат, а нивното единствено дете продолжило да живее со својата мајка.

Иако подоцна Дивна имаше емотивна врска со пејачот Велимир Митровиќ Галета цели 17 години, таа не се омажи повторно. Драган, сепак, решил уште еднаш да оди кај матичар, а во неговата официјална биографија, еднаш претставена во јавноста, стои дека неговата втора сопруга е директор и косопственик на фирма која се занимава со обезбедување.

Кога Јелена Карлеуша имала 13 години, нејзиниот татко го добил првиот син Иван, а десет години подоцна и вториот син Никола.

Иако таа и нејзините полубраќа отсекогаш одржувале блиски односи, а тоа е така и денес, на социјалните мрежи може да се најде само една заедничка фотографија. Снимено е далечната 2016 година, на Видовдан, кога Јелена и Душко Тошиќ го собраа своето семејство за да прослават десет години љубов и осум години брак.

Споменатата фотографија и денеска може да се види на „Инстаграм“ профилот на Иван Карлеуш. Истата е придружена со кратка порака: „Една од синоќа“ #сестро

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!