Вие имате прво да ја знаете вистината

ЗГОДНАТА МИЛА- Најпознатата Украинка блесна во краток фустан и чизми до бедрата, изгледа сензационално!

Мила Кунис се појави на премиерата на нејзиниот нов филм „Luckiest Girl Alive“ во Њујорк без нејзиниот сопруг Ештон Качер.

Мила Кунис изгледаше сензационално на премиерата на нејзиниот филм „Luckiest Girl Alive“, одржана во Њујорк на 29 септември. Мила носеше краток, црн мини фустан со длабоко деколте, слично на сако, со кадифен материјал околу половината и чизми со високи потпетици од сличен материјал. Нејзината брановидна црна коса слободно ја пуштила да ѝ падне на рамениците, а зелените очи ги истакнала со шминка.

Најпознатата Украинка во Холивуд на премиерата дојде без сопругот Ештон Качер. Инаку, Luckiest Girl alive е филмска адаптација на истоимената книга на Џесика Нол од 2015 година, а филмот ќе се прикажува на Нетфликс на 7 октомври.

Во филмот, Мила ја глуми Ани Фанели, жена која живее во Њујорк, која изгледа дека има се, но ја прогонува трагичен настан од нејзиното минато. Тоа минато се заканува да уништи се што Ана постигнала во животот кога од неа се бара да учествува во снимањето на документарен филм во нејзиното поранешно средно училиште. Во филмот играат и Фин Витрок, Кони Бритон, Скот Мекнер и Џенифер Билс.

Покрај „Најсреќната девојка жива“, Мила доби улога и во серијата That 90s Show‘ која се базира на серијата во која глумеше, ‘That 70s Show‘ Мила и Ештон се запознале на снимањето на таа хумористична серија во 90-тите, иако се забавувале, а потоа се венчале само години подоцна, во јули 2015 година. Мила и Ештон ја имаат ќерката Вајат (7) и синот Димитри (5).

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!