Вие имате прво да ја знаете вистината

Сите гледаа во неа. Сандра Африка се појави на пазар во костим за капење (ФОТО)

Пејачката Сандра Африка и оваа година уживаше во привлечноста на јадранското крајбрежје.

Сандра Африка речиси цело лето го помина во Црна Гора, каде малку работеше а малку уживаше на својот брод.

Познато е дека пејачката поседува куќа која наскоро планира да ја замени со нова, како и стан во Будва каде што престојува речиси секое лето.

И оваа година пејачката Сандра Африка уживаше во шармот на јадранското крајбрежје.

Таа најпрво го напуштила својот стан и со нејзиниот брз кабриолет се упати кон пазарот во Будва каде купи овошје – во костим за капење!

Сандра носеше едноделен костим за капење и мрежеста наметка која делумно ја покриваше. Под неа јасно се гледаше сè, а минувачите видно воодушевени од нејзиниот изглед се свртеа да ја следат.

Купи овошје, прошетала низ Будва и конечно се качи на нејзиниот брод каде се соблече гола.

Остана само на купачи, зеде крпа, се намачка со масло и почна да се облекува и да се сонча.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!