Вие имате прво да ја знаете вистината

Ново истражување – Еве на кое место се Македонките во поглед на гледање филмови за возрасни

Популарниот сајт за возрасни „Порнхаб“ објави ново истражување.

Имено, откриено е дека жените од Македонија сакаат да гледаат филмови за возрасни.

Жените од Хрватска, Босна и Херцеговина, Црна Гора, Словенија и Унгарија на „Порнхаб“ најмногу бараат филмови во кои жените разменуваат страсти.

Посебно е интересно што 12 отсто од жените од Србија гледаат порно филмови со партнерот, додека 17 отсто од нив, како што велат, гледаат за да видат што сакаат мажите, но и за да ги збогатат своите вештини.

Исто така, објавена е листа на жени кои гледаат најмногу порно во Европа, а местото таму го зазеде и Македонија:

  1. Молдавки
  2. Србинки
  3. Словачки
  4. Естонците
  5. Литванки
  6. Црногорци
  7. Македонки
  8. Унгарки
  9. Босанки
  10. Хрватките.

Како што пишуваат српските медиуми, Србинките на „Порнхаб“ гледаат постари мажи, лезбејки, тројки, големи п**и и друго.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!