Иако веќе извесно време нема објавено нова песни, албанската пејачка Заимина Васјари најде начин да остане во центарот на вниманието на своите обожаватели.

Познатата пејачка, која е доста активна на социјалните мрежи, повремено споделува со своите следбеници многу жешки и секси фотографии. Така направи и овој пат, каде објави фотографии на кои се појавува во бикини.


Напишете коментар