Боки 13 додека давање исказ во Обвинителството му се слоши, па е пренесен на скопските клиники.

Дваесттина минути по доаѓањето на Бојан Јовановски во Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција  во зградата на Обвинителството пристигна возило и екипа на Брза помош.


Напишете коментар