Деновиве, бројни медиуми објавија дека холивудскиот заводник повторно е вљубен додека неговиот развод од актерката Анџелина Џоли сè уште трае.

View this post on Instagram

🐥🐥

A post shared by Nico (@nico.potur) on

„Тие се гледаат , заедно уживаат во годишниот одмор“, изјави извор за „ Page Six “. Пит ја спуштил главата при пристигнувањето и носел капа и темни очила. Двојката подоцна се упатила кон замокот на актерот на југот на Франција. Бред го купил имотот заедно со Анџелина во 2011 година и платил 67 милиони долари.


Напишете коментар