Вие имате прво да ја знаете вистината
Категорија

Забава

Оваа Србинка го „држи“ најголемиот задник во светот! Има 135 килограми, а планира да се здебели за…

Наташа Краун има 30 години и стана горда „сопственичка“ на најголемиот задник во светот! А да биде работата уште поинтересна, потекнува од соседна Србија. Таа со години гради многу

Стан во стакло, затворен базен, поглед од милион долари: Овде престојува зетот на Цеца со…

Фудбалерот Немања Гудељ, момчето на Анастасија Ражнатовиќ, деновиве престојува со семејството во најлуксузната населба во Белград. Имено, Гудељ е во Србија поради роденденот на Анастасија и репрезентативните активности, а тој инаку

Срамни порции на свадбата на Кортни Кардашијан: „Храната на нејзината венчавка е една од најтажните…

Врската на Кортни Кардашијан со музичарот Тревис Бејкер не само што процвета набрзина, туку резултираше и со запросувања, па дури и со три прослави. Специјалната „голема италијанска венчавка“ на најстарата од сестрите Кардашијан

Вака изгледа ќерката на Аркан која ја доби со актерката: Анѓела требало да се омажи за жестоко…

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го прослави својот 24. роденден во ресторан во главниот град на Србија, а на списокот на гости се најдоа семејството, момчето Немања Гудељ и неговите најблиски, бројни пријатели и колеги од естрадата.

ТАА Е 11 ГОДИНИ ПОСТАРА ОД НЕГО И МУ РОДИ ДВЕ ДЕЦА: Сопругата на Златан Ибрахимовиќ ја гази 6-та…

Сопругата на познатиот фудбалер живее далеку од очите на камерите и ретко се појавува во јавноста. Станува збор за поранешен модел кој е 11 години постара од Златан. Хелена Сегер има 51 година и сега е во бизнисот. Интересно е што

Си ја отвори душата – Вил Смит за проблемите со дрогата и тешкото детство: “Се сметам…

Актерот Вил Смит (53) гостуваше во емисијата "На мојот следен гостин не му треба вовед" со Дејвид Летерман и зборуваше за периодот кога имал проблеми со дрогата, но и за тешкото детство со таткото насилник. Актерот Вил Смит (53)

МАРИЈАНА МАТЕУС ИМА 50 ГОДИНИ И ИМА ТЕЛО КАКО ТОП МОДЕЛ: Сето тоа благодарение на една навика (ФОТО)

На прв поглед немаше да ви падне на памет дека оваа жена има 51 година. Маријана Матеус со децении важи за една од најубавите жени на јавната сцена. Модната дизајнерка, препознатлива по насмевката која речиси никогаш не ја симнува

Анастасија за првпат откри како го запознала Гудељ: Уживаат во врската веќе два месеци, а дури и му…

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го слави својот 24 роденден, а сега проговори и за врската со фудбалерот Немања Гудељ. Анастасија го запознала Гудељ со семејството и откри дека се поминало одлично. "Средбата помина одлично, јас

Каква бомба! Ражнатовиќ излезе од автомобилот во високи потпетици и с*кси мини фустан, го слави…

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го слави својот 24 роденден, а по тој повод таа се среди тип-топ и никој не можеше да го тргне погледот од нејзината комбинација на облека. Анастасија отсекогаш важела за дама со стил, а сега тоа уште

Хрватската актерка за бракот со Борис Новковиќ: „Заминав и се омажив без согласност на моите…

Познатата хрватска актерка која имавме можност да ја гледаме во бројни серии, Бојана Грегориќ-Вејзовиќ, се присети на својот прв брак со пејачот Борис Новковиќ, откривајќи помалку познати детали. Во подкастот „Да бидеме искрени“,