Забава

Како живеат богатите: Трошат повеќе од Боки 13. Купуваат во Лас Вегас и Лондон и трошат по десет илјади евра за вечера во Дубровник или Будва!

Ивица Тодориќ долго време важеше за еден од најбогатите луѓе на Балканот, се до финансискиот крах на неговата империја. Во…

Полските археолози пред сензационално откритите: Дали во малото градче Хваршани се наоѓа Светиот грал на Исус Христос!?

Тајните одаи на Витезите Темплари биле откриени во мала капела во полскиот град Хваршани, а археолозите испитуваат дали во нив…

ЦИА ги објави тестовите со кои ги тестира своите агенти: Проверете дали можете да ги положите тестовите и да бидете агент на ЦИА!?

Американската централна разузнавачка агенција (ЦИА) објави интересен тест на својот Твитер профил и ги покани своите следбеници на таа .... 

Која е мистериозната Колумбијка Соња Суарез Гомез, девојка на Страхиња Јовановиќ и како таа успеа да се спаси од атентатот само со мали повреди!?

Страхиња Стојановиќ, кој им подлегна на повредите во неделата на 13 септември, откако му беше поставена бомба под џипот, тој…

По цената за едно убиство, Кристијан Голубовиќ ја откри и центата на проституцијата: Имав секс со 17 жени во исто времњ и тоа чинеше 16.000 евра!

Кристијан Голубовиќ, учесник во реалното шоу Задруга, досега неколку пати ја шокираше јавноста со изјавите на телевизијата Пинк. Тој, пред ....