Латино дивата Џенифер Лопез повторно отишла чекор понапред и ги изненадила сите со новиот потег.

Имено, пејачката снимила нов спот за песната „In The Morning“, а во него се појавува како од мајка родена.

Славната пејачка во новиот, контроверзен спот ја гледаме целосно гола со ангелски крилја, а нејзините најинтимни делови од телото се изложени на погледи од милиони луѓе ширум светот.