Филип Петровски во вечерашната емисија Во Центар со Васко Ефтов изнесува повеќе пикантерии и детали од случувањата во ВМРО-ДПМНЕ и начинот на владеење на лидерот Христијан Мицкоски. Емисијата ќе се емитува вечерва во 22:00 часот на YouTube!

Филип Петровски: Мицкоски со криминалци и бандити сакаше да остане на тронот! Вечерва во 22:00 часот на YouTube!

Филип Петровски: Мицкоски со криминалци и бандити сакаше да остане на тронот! Вечерва во 22:00 часот на YouTube!

Publiée par vocentar.com sur Dimanche 19 juillet 2020

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *