Откако се излекува, Цеца Ражнатовиќ излезе во провод заедно со својата ќерка Анастасија и пријателите.

По две недели поминати во карантин, пејачката сакаше да се опушти во кругот на луѓето.

За оваа прилика, Ражнатовиќ се одлучи црно – сина комбинација, а сите ги забележаа нејзините невообичаени обувки и чанта.

Имено, пејачката носеше чанта на „Шанел“ која чини 4300 евра, а на нозете носи папучи на „Ботега“ чија цена изнесува 990 евра.

Инаку, Цеца сака да троши пари на модерни работи, а најмногу на чанти, очила и обувки.


Напишете коментар