Ана Николиќ успеа да ослабе повеќе од 50 кг, а сега откри на каков начин ја регулирала исхраната и како изгледа нејзината диета. Пејачката призна како изгледа седумдневната здрава исхрана до која се придржува.


„Мојата тајна како ослабев. Нешто најважно е внесување на течности. Имам своја утринска рутина. Штом станам пијам два чаши вода. Некогаш со лимон, некогаш без. Потоа следи мојот доручек, а тоа е јајце на око со домат или некој друг зеленчук.

Понекогаш може само свежа салата. За време на ручекот јадам бело месо или риба. Од благите се откажав целосно. Месото исто така, освен рибата“, кажа таа.


Напишете коментар