„Не влегувај доколку не си побогат од газдата“.

Северина на својот Инстаграм профил објави нова фотографија на која позира во опуштено издание, но овој пат, освен совршениот изглед на Северина, внимание привлече и натписот зад пејачката.

-Не влегувај доколку не си побогат од газдата, вели пораката покрај која Северина насмеано позираше во морнарска, сино-бела комбинација.