Манекенката Ирина Шајк (34) на социјалната мрежа Инстаграм објави ново видео од ревијата на Ријана за новата колекција долна облека наречена „Savage x Fenty Vol. 2“.

Познатата манекенка ги воодушеви фановите кога постана дел од проектот „Savage x Fenty Vol. 2“ кој ќе се емитува на платформата на Амазон, „Prime Video“.

За таа потреба, Ирина се разголи и беше облечена во розова долна облека.

На својот „Инстаграм“ таа објави само делче она што не очекува, а нејзиното секси издание ја разбуди машката фантазија.

По тој повод, таа носеше розов корсет од латекс со розови латекс чорапи до бутовите. Носеше светкави розови сандали на  врзување преку чорапите, а на рацете носеше ракавици со иста боја.

Ова видео е прегледано повеќе од 716 000 пати, а Шајк уште еднаш покажа зоштое „кралица на модните писти“.

View this post on Instagram

@savagexfenty 💕

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on