Јелена Карлеуша продолжува со објавување на секси фотографии на својот инстаграм профил.

Јелена Карлеуша секојдневно ужива поинувајки го времето покрај нејзиниот базен во вилата при тоа фотографирајќи се и постирајќи нови секси објави на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Iconic housewife .com In @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Напишете коментар