Кајли Џенер во средата сподели неколку гламурозни фотографии од фотосесија за Вог направени во дворот на нејзината куќа.

Ѕвездата на ралното шоу (22) заводливо позира во кобалт син мини фустан, креација на брендот „Балмеин“, со истобојна наметка префрлена преку рамото.

Двете фотографии на кои доминира нијанса на вибрантна сина боја се направени со нејзиниот iPhone за „Вог Чехословачка“.

Кајли Џенер позира за чешки „Вог“

Кендал Џенер за јапонскиот Вог (ФОТО) - MакMода

Напишете коментар