Оваа девојка стана вистински моден пример за тинејџерките, па засега ја следат неверојатни над 90 илјади луѓе на Инстаграм.

Атина Тошиќ наскоро ќе ја достигне висината на својата славна мајка Јелена Карлеуша, иако има само 12 години

На новите фотографии направени од познатиот српски фотограф Дејан Милишевиќ, малата Атина блеска, а очигледно е дека камерата ја сака. Гордите мајка и татко коментираа на фотографиите на својата ќерка.

View this post on Instagram

💙

A post shared by Atina <3 (@atiinatosic) on