Додека министерката Радмила Шеќеринска даваше интервју околу можноста за избори група на навивачи скандираа „Никогаш Северна, само Македонија“ . Со самото тоа изјавата на министерката дојде во втор план затоа што камерите упорно ги снимаа навивачите .


Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *