Инфлуенсерка и манекенка ги покажала своите големи гради на маж во супермаркет, а фотографиите и снимките станаа вирални на социјалните мрежи.

Аманда Никол Мартин, 25-годишната девојка која што живее во Лас Вегас и каде што работи како „showgirl“, благодарение на своите снимки и фотографии собрала над 4.8 милиони следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Но, една од нејзините последни објави привлекла големо внмание, откако на некој купувач во супермаркет одеднаш му ги покажала своите големи гради.

Снимката предизвикала многубројни реакции, но на крајот се покажало дека и „купувачот“ бил дел од нејзиниот план затоа што му се заблагодарила на Инстаграм.

извор : точка.мк