Холивудскиот актер Џони Деп вчера дојде во Белград, а по средбата со претседателот Вучиќ, се појави на гала настан организиран поради неговата посета на Србија.

Меѓу првите, премиерката Ана Брнабиќ пристигна на вечера со Џони Деп, придружувана од нејзината партнерка Милица Ѓурчиќ.

Милица ги воодушеви сите присутни со својот стајлинг. Имено, таа се појави во црн фустан под колената, а на нозете имаше црно -бели потпетици кои го надополнуваа стајлингот, а во тоа се вклопи и костимот на премиерката.

Кога се ракуваше со Ана и Милица, холивудскиот актер не го криеше својот ентузијазам.