Русокосите пејачки ги срушија социјалните мрежи со своите новогодишни слики

Познати личности ги украсија своите домови по повод претстојните новогодишни и божиќни празници, а меѓу нив Јелена Карлеуша и Наташа Беквалац ги искористија своите новогодишни елки за да ги загреат социјалните мрежи.

pink.rs | SREĆA JE STVAR ODLUKE! Nataša Bekvalac u Novoj godini poručila:  Sve ovo što me sada šiba ne može lako da me slomi! (FOTO)

Ова е елката и лампионите на Наташа Беквалац.

Една од најконтроверзните пејачки на српскта естрада Јелена Каралеуша предизвика големи реакции со својата новогодишна слика.

На вас останува да одлучите кој има поубава елка и поубави лампиони .